Sprzęt

Naszym celem jest produkcja materiału dla klienta z jak najlepszym wykorzystaniem posiadanej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu.
Na planie filmowym istotny jest każdy element. Aby twój film wyróżniał się jakością obrazu, czystym dźwiękiem dynamicznymi ujęciami w ruchu , w tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt.

Kamery

HXR-NX5E

Pierwsza profesjonalna kamera AVCHD firmy Sony na nowo definiuje wydajność i funkcje, jakich wymaga się od produktów tej klasy. Nagrywa w doskonałej jakości obrazu 1920 x 1080 przy szybkości bitowej 24 Mb/s (50i lub 25p), a dodatkowo obsługuje nagrywanie w jakości 720/50p i SD. Technologie „G Lens” i Exmor™ firmy Sony zapewniają doskonałą rozdzielczość, kolor i kontrast oraz wyjątkową czułość przy słabym oświetleniu.

Panasonic Lumix DMC-GH4

Aparat oferuje opcję rejestrowania wideo z jakością Cinema 4K (4096 x 2160, 24 kl./s) oraz QFHD (3840 x 2160, do 30 kl./s), zapisując materiał w formacie MOV lub MP4. Mamy też, rzecz jasna, opcję filmowania w Full HD z wysoką przepustowością 200 Mb/s (ALL-Intra) lub 100 Mb/s (IPB) bez ograniczeń czasowych. W zależności od preferencji można wybierać rozmaite formaty – od wspomnianych już MOV i MP4 po AVCHD Progressive i AVCHD.

Dron DJI Phantom 3 Professional

Spojrzenie z innej perspektywy to niezwykłe ujęcia i nowa analiza informacji. Drony z kamerą wykorzystujemy do zdjęć z lotu ptaka, aby dostarczyć efektowne filmy.

Stabilizacja

DollyCrane

Unikalnie zaprojektowany system przeciwwagi zapewnia sprawne i zdecydowane działanie kamery pod każdym kątem.

Slide Kamera S-980 PRO

Profesjonalne urządzenie w postaci specjalnej szyny, na której poruszać się mogą kamery i aparaty fotograficzne w celu płynnego ujęcia prezentowanego tematu filmowego

Glidecam X-10 HD-2000

Kadr musi cechować stabilność obrazu (zwłaszcza, że przy jej pomocy koncentrujemy widza na fabule i poszczególnych wątkach, nie rozpraszając jego uwagi rozedrganym obrazem)!

Kran kamerowy Hercules JIB 6,40m z głowicą elektryczna PanTilt

Pozwala na realizację ujęć z miejsc trudno dostępnych dla operatora najczęściej nad bawiącymi się osobami, nad nadjeżdżającym pojazdem, nad rzeką lub jeziorem. Kamera poruszająca się płynnie od poziomu podłoża aż do kilku metrów nad ziemią pozwala pokazać realizowaną scenę z różnych perspektyw co sprawia, że film staje się bardziej atrakcyjny.

Dźwięk

Zoom H4n

Poręczny cyfrowy rejestrator dźwięku, który może zostać zastosowany praktycznie do wszystkiego – od nagrywania wywiadów, poprzez wokal, instrumenty po produkcje filmowe z DSLR i nie tylko.

System Sennheiser EW 135-P G3

Idealny do nagrań wideo przedstawień teatralnych i prezentacji.

Rode VIDEOMIC PRO

Oferuje możliwość nagrywania dźwięku do rejestrowanych filmów o niespotykanej jakości. Wyposażony w superkardioidalny mikrofon pojemnościowy (X/Y) o wysokiej czułości 12.6 mV/Pa pozwoli wyłapać nawet najdrobniejsze odgłosy tła. Posiada również osłonę niwelującą odgłos wiatru.

Oświetlenie

Lampka na kamerę - NESKE Multicolor

Lampa idealnie sprawdza się podczas doświetlania planu na uroczystościach rodzinnych (wesela, śluby, komunie), firmowych, przy wywiadach, reportażu itp.

Lampka na kamerę - B1120mix3

Lampa daje silny, bardzo szeroki strumień miękkiego światła wysokiej jakości i jest doskonałym narzędziem wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wykonania zdjęć, w warunkach zastanego słabego oświetlenia.